لیست خدمات

طراحی و محاسبات و نظارت و اجرای اتاق‌های‌تمیز براساس استاندارد 209 federal آمریکا:

     ما با دستيابی به دانش طراحی و ساخت كلين‌روم و تجربه‌هايی كه در اين زمينه داشته‌ايم، آماده مشاوره‚ طراحی, نظارت و اجرای كلين‌روم دركلاس‌های 10‚ 100‚ 1000‚ 10000، 100000‚ 500000‚ ميزهای لمينار و تهيه لباس‌های مخصوص‚ تعمير و نگهداری و انجام تست‌های ويژه آن‌ها در هر جای ميهن عزيز اسلاميمان هستيم. لازم به يادآوريست: 1- اجرای اتاق ‌های‌تميز توسط ما هيچگونه وابستگی به بيگانگان ايجاد نخواهد كرد. 2- كلين‌روم كلاس 10 يعني: فضايی كه روی درجه حرارت, رطوبت, فشار, نور, صدا, لرزه و ذرات؛ كنترل داشته باشيم و ذرات با قطر 0.5 ميكرون در يك فوت مكعب از حجم هوای اين فضا بايستی کمتر از 10 ذره باشد و ذرات با قطر بزرگتر از 0.5 ميكرون وجود نداشته باشد.

مشاوره، بهینه‌سازی، تعمیر و نگهداری:

     مشاوره در لزوم داشتن و یا نداشتن اتاق‌تمیز برای کارهای خاص و نو. بازنگری در استانداردهای استفاده‌شده در طراحی‌های اتاق‌های‌تمیز و کنترل و بهینه‌سازی آن‌ها. ایجاد آزمایشگاه‌های کالیبراسیون دستگاه‌ها. بازطراحی نقشه‌های As-built اتاق‌های‌تمیز. رفع عیوب طراحی و اجراها. تعمیر و بازسازی و تغییر کاربری اتاق‌های‌تمیز. تعمیر و نگهداری اتاق‌های‌تمیز.

میزهای لمینارفلو(Laminar flow benches):
     اتاق‌تمیز‌های کوچکی هستند که در حد یک میز کار طراحی و اجرا می شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند که از لحاظ اقتصادی و برای اهداف کوتاه مدت و تحقیقاتی کاربرد دارند که این شرکت انواع مختلف با کاربری‌‌ های متفاوت آن را طراحی و اجرا می ‌کند.

دوش هوا (Air shower):
     می تواند يك، دو يا سه عدد برای ورود به اتاق‌تميز قرار داده‌شود كه در آن جريان هوا،‌ فرد قرار گرفته را تميز مي‌كند. این شرکت دوش‌هایِ هوایِ یک نفره، چند نفره از نوع گِرد و یا چهارگوش با سرعت‌های متفاوت و با کاربری‌‌های گوناگون طراحی و اجرا می‌کند.

رفع آلودگی های آزمایشگاه (Chemical laboratory Contamination control):
     در آزمایشگاه‌های شیمی آلی و معدنی و علوم گیاهی و …. با طیف گسترده‌ای از کاربری مواد و حلال‌ها و اسیدها و بازها و … چگونگی گردش هوا و تامین آسایش کارکنان و رعایت استانداردها در تامین سلامتی و ایمنی آن‌ها در تخصص ماست.

پروژه های تهویه مطبوع:
     مجری پروژه‌های تهویه مطبوع از مرحله نیازسنجی تا اجرا و تا نگهداری سیستم‌ها در کنار شما و با شما خواهیم‌بود.

ساخت آزمایشگاه تحقیقات حیوان (Animal research laboratory):
     در تحقیقات پزشکی و تحقیقات دارویی و بیماری‌ها و کار بر روی حیوانات آزمایشگاهی نیازمند ایجاد آزمایشگاه‌های خاصی در این زمینه است و ما با تجربه‌هایی که در ساخت این آزمایشگاه‌ها داشته‌ایم در کنار شما خواهیم‌بود.

آزمایش پارامترهای مطرح در اتاق‌های‌تمیز و صدور گواهی‌نامه کارائی اتاق‌تمیز:

     سطح لرزه، شمارش‌ذرات، دما، رطوبت، فشار، شدت‌روشنایی، گازهای سمی، حجم هوای عبوری؛ الکتریسته‌ساکن، ویژگی‌های کفپوش و …. در توانایی و خدمات این شرکت است.     

فهرست