طراحی و محاسبات و نظارت و اجرای اتاق های تمیز براساس استاندارد 209 federal آمریکا:

ما با دستيابي به دانش طراحي و ساخت كلين روم و تجربه هايي كه در اين زمينه داشته ايم ، آماده مشاوره ‚ طراحي, نظارت و اجراي كلين روم دركلاس هاي 10‚ 100 ‚ 1000 ‚10000‚100000‚ 500000 ‚ ميز هاي لمينار و تهيه لباس هاي مخصوص‚ تعمير و نگهداري و انجام تست هاي ويژه آنها در هر جاي ميهن عزيز اسلاميمان هستيم . لازم به يادآوريست : 1- اجراي اتاق هاي تميز توسط ما هيچگونه وابستگي به بيگانگان ايجاد نخواهد كرد . 2- كلين روم كلاس 10 يعني : فضايي كه روي درجه حرارت , رطوبت , فشار , نور , صدا , لرزه و ذرات كنترل داشته باشيم و ذرات با قطر 0.5 ميكرون در يك فوت مكعب از حجم هواي اين فضا نبايستي بيشتر از 10 ذره باشد و ذرات با قطر بزرگتر از 0.5 ميكرون وجود نداشته باشد .

میزهای لمینارفلو(Laminar flow benches) :

اتاق تمیز های کوچکی هستند که در حد یک میز کار طراحی و اجرا می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند که از لحاظ اقتصادی و برای اهداف کوتاه مدت و تحقیقاتی کاربرد دارند که این شرکت انواع مختلف با کاربری های متفاوت آن را طراحی و اجرا می نماید.دوش هوا ( Air shower ):

مي تواند يك ، دو يا سه عدد برا ي ورود به اتاق تميز قرار داده شود كه در آن جريان هوا ،‌ فرد قرار گرفته را تميز مي كند. این شرکت دوش های هوای یک نفره ، چند نفره از نوع گرد و یا چهارگوش با سرعت های متفاوت و با کاربری های گوناگون طراحی و اجرا می کند ..

آموزش :

كاركنان اتاق هاي تميز قبل از مبادرت به كار‚ بايد از آموزشهاي ويژه اي برخوردار باشند تا كيفيت كار را هر چه بيشتر بالا برند . از طرف ديگر جهت شناخت بيشتر كلين روم ‚ بايد ذرات آلوده كننده را بهتر و بيشتر بشناسيم . این شرکت آمادگی تشکیل کلاس آموزشی در این زمینه را دارد .رفع آلودگی های صنعتی ( Industerial Contamination control ):

در صنعت آلاینده های گوناگونی هستند که مانع تولید و ارائه محصول با استاندارد های مطرح در آن صنعت می باشند . این شرکت با ارائه مشاوره و راهکارهای لازم و در نهایت طراحی و اجرای سیستم هایی در جهت رفع آلودگی های صنعتی در کنار شما خواهد بود .رفع آلودگی های آزمایشگاه ( Chemical laboratory Contamination control ) :

در آزمایشگاه های شیمی آلی و معدنی و علوم گیاهی و ....با طیف گسترده ای از کاربری مواد و حلال ها و اسیدها و بازها و ...چگونگی گردش هوا و تامین آسایش کارکنان و رعایت استانداردها در تامین سلامتی و ایمنی آنها در تخصص ماست .پروژه های تهویه مطبوع :

مجری پروژه های تهویه مطبوع از مرحله نیازسنجی تا اجرا و تا نگهداری سیستم ها در کنار شما و با شما خواهیم بود .ساخت آزمایشگاه تحقیقات حیوان (Animal research laboratory) :

درتحقیقات پزشکی و تحقیقات دارویی و بیماریها و کار بر روی حیوانات آزمایشگاهی نیازمند ایجاد آزمایشگاه های خاصی در این زمینه است و ما با تجربه هایی که در ساخت این آزمایشگاه ها داشته ایم در کنار شما خواهیم بود .
 • تماس با ما  آدرس پستي : تهران - خيابان نبرد - خيابان زمزم - خيابان شمشاد - کوچه زنبق 4-پلاک 4
  تلفن: 33683254-021
  دورنگار: 33436742-021
  ايميل:info@aramnasim.com

 • وضعیت آب و هوا • درباره ما  شركت آرام نسيم با كادري مجرب از تخصص هاي مهندسي مكانيك ، برق و الكترونيك ، معماري ، كامپيوتر و كنترل ، در زمينه تخصصي مشاوره ، طراحي و محاسبات و نظارت و اجراي اتاق تميز (CLEAN ROOM)...

^ Back to Top